PWSZ w Elblągu on TOUR

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Elblągu rokrocznie bierze udział w targach edukacyjnych oraz prowadzi regularne spotkania w szkołach średnich z województw: warmińsko-mazurskiego, pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Pracownicy Biura Promocji i Współpracy z Zagranicą wraz z wykładowcami i studentami w ciekawy i rzetelny sposób przedstawiają przyszłym kandydatom na studia ofertę kształcenia PWSZ w Elblągu oraz aktualne zasady rekrutacji. Dodatkowo każdy maturzysta otrzymuje informator oraz broszury rekrutacyjne, w których zawarte są szczegółowe informacje o Instytutach, poszczególnych jednostkach, a także funkcjonujących w naszej Uczelni organizacjach studenckich i kołach naukowych.

Do tej pory spotkaliśmy się z młodzieżą w Starogardzie Gdańskim, Bartoszycach, Górowie Iławeckim, Ostródzie, Dzierzgoniu, Prabutach, Braniewie, Morągu, Ornecie, Kartuzach, Chojnicach, Nowym Dworze Gdańskim, Tczewie, Iławie, Kwidzynie, Pasłęku i Elblągu. Przeprowadziliśmy łacznie 42 prezentacje promocyjne, w których udział wzięło blisko 4200 uczniów. W bardzo miłej atmosferze odbyły się również warsztaty i zwiedzanie uczelni.

To jednak nie  koniec, promocja nadal trwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich maturzystów do odwiedzania naszego stoiska podczas zbliżających się targów edukacyjnych:

  • 16 marca 2018 r. – Ostróda
  • 19-20 marca 2018 r. – Gdańsk
  • 27 marca 2018 r. –  Brodnica
  • 27 marca 2018 r. –  Malbork
  • 28 marca 2018 r. –  Grudziądz
  • Kwiecień 2018 r. –  Sztum

 

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :) 


Data publikacji: 15 marca 2018


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Przewiń do góry