Konkurs prac dyplomowych pod patronatem IEEE 2020

Konkurs prac dyplomowych pod patronatem IEEE 2020

Zapraszamy Absolwentów Instytutu Informatyki Stosowanej im. Krzysztofa Brzeskiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową!

To już trzecia edycja konkursu organizowanego we współpracy z Polską Sekcją IEEE, która jest Organizatorem Głównym oraz Patronem Konkursu.

Miło nam poinformować, że Fundatorami nagród są firmy: Intel oraz Billon, a ich przedstawiciele są członkami Komisji Konkursowej.

 

Firma Intel ufundowała następujące nagrody:

 

  • Nagroda I - Intel® Compute Stick
  • Wyróżnienie – Logitech MX Master 3 Mouse

 

Natomiast firma Billon dla wszystkich Laureatów ufundowała nagrody w postaci publikacji Dyplomów na 15 lat na blockchain w ramach usługi Dyplomy na Blockchain by Billon, a wybranym uczestnikom – 3-miesięczne płatne staże.

Dyplomy na Blockchain by Billon to innowacyjne rozwiązanie firmy Billon, które pozwala na publikację dokumentów akademickich z wiarygodnością źródła ich pochodzenia, przechowywanie z gwarancją niezmienności oraz zabezpieczenie przeciwko podrabianiu i fałszowaniu dyplomów, dzięki zastosowaniu technologii blockchain.

 

W Konkursie mogą wziąć udział Absolwenci I stopnia studiów technicznych na kierunku: Informatyka (tytuł: inżynier), którzy obronili prace dyplomowe w terminie od dnia 16.02.2019 r. do dnia 15.02.2020 r.

Zgodnie z regulaminem, w Konkursie mogą wziąć prace dyplomowe ocenione przez recenzentów na ocenę bardzo dobrą.

Prace dyplomowe należy zgłaszać do dnia 20 kwietnia 2020 r. do godz. 12:00, wysyłając jej wersję elektroniczną wraz z innymi niezbędnymi dokumentami na adres email: Turn on Javascript!

 

Lista wszystkich wymaganych dokumentów znajduje się w Regulaminie, a wersje elektroniczne zostały załączone poniżej.

 

Zapraszamy naszych Absolwentów do udziału w tym prestiżowym Konkursie!

Wyniki konkursu poznamy już w maju!

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem Konkursu Panią dr Katarzyną Wasielewską, email: Turn on Javascript!

 

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

 

Intel and the Intel logo are trademarks of Intel Corporation in the U.S. and other countries.


Data publikacji: 11 marca 2020


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

Galerie zdjęć

wszystkie galerie