Bezpłatny kurs j. angielskiego

Bezpłatny kurs j. angielskiego

Komunikacja w języku angielskim to jedna z kluczowych kompetencji poszukiwanych u pracowników na współczesnym rynku pracy. To również bardzo praktyczna umiejętność przydatna w życiu prywatnym.

W ramach projektu "PWSZ w Elblągu - Uczelnia III-ciej Generacji" przygotowaliśmy dla studentów 4-rech ostatnich semestrów studiów bezpłatny certyfikowany kurs j. angielskiego na poziomie B2 lub C1.

Na początku stycznia odbędzie się test kwalifikacyjny (badanie poziomu umiejętność czytania i słuchania ze zrozumieniem i pisania), który pozwoli określić organizatorom kursu aktualny poziom umiejętności przyszłych uczestników. Zajęcia będą prowadzone w semestrze letnim 2 x 1,5h/tyg. Pisemna część egzaminu PTE General odbędzie się około 20 czerwca 2020 r., ustna część od 1 do 7 dni przed tym terminem.

Uczestnictwo w kursie jest bezpłatne, a jego rynkowa wartość to blisko 1800 zł. Na kurs składa się cykl zajęć (60 godzin), materiały, egzamin oraz certyfikat.

Osoby zainteresowane udziałem we wsparciu zachęcamy do zgłaszania się mailowego do Pani Sylwii Góralewicz na adres: Turn on Javascript! lub maila Akademickiego Biura Karier: Turn on Javascript! - podając imię, nazwisko, instytut, specjalność i rok studiów.


Data publikacji: 18 grudnia 2019


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

Galerie zdjęć

wszystkie galerie