„Żeby być narodem, trzeba pamiętać”

Zbliżające się wielkimi krokami święto 11 listopada to czas zadumy, refleksji, ale także radości. Wielki dzień dla wszystkich Polaków. (…)

INŻYNIEROMANIA

W Laboratorium Nauk Przyrodniczych oraz Laboratorium Chemii Środowiska uczniowie I LO odbyli zajęcia dotyczące mikroskopowania oraz podstaw (…)

Ostatnie 2 wolne miejsca - studia podyplomowe

Przyjmujemy jeszcze chętnych na studia podyplomowe Informatyk -Administrator sieci komputerowych które rozpoczynają się 09 listopada 2019 r.

Inauguracja 10. edycji Akademii Dziecięcej

W sobotę (26 października) uroczyste ślubowanie złożyli studenci Akademii Dziecięcej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Podczas (…)

Kampania społeczna: Stop mowie nienawiści

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu odbył się finał V edycji programu „Cyberprzemoc – jak się jej przeciwstawić?”.

Godziny Rektorskie w dniu 31 października

W dniu 31 października 2019 r. (czwartek) od godz. 12.00

Podziękowania dla Rektora PWSZ w Elblągu

Prof. dr hab. inż. Zbigniew Walczyk otrzymał statuetkę wraz z podziękowaniami wystosowanymi przez Państwową Uczelnię Zawodowa w Ciechanowie.

Inauguracje na Uniwersytetach III Wieku

Kolejny rok akademicki rozpoczęli słuchacze Pasłęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Akademia Seniora w UTW w Braniewie.

Targi Pracy 2019

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa jak co roku postanowiła zaprezentować swoją, z roku na rok, coraz bogatszą ofertę.

VII Polski Kongres Przedsiębiorczości

Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, prof. dr hab. inż. Zbigniew Walczyk był jednym z mówców panelu otwierającego VII (…)

Za nami Dni Aktywności Studenckich

Przy dźwiękach muzyki i zapachu kawy promowały się koła naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.

Zbudowali żywy fraktal

Za nami spotkanie w ramach Inżynieromanii PWSZ w Elblągu. Tym razem podjęto wyzwanie polegające na ułożeniu „Trójkąta Sierpińskiego”.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

Galerie zdjęć

wszystkie galerie