ABP i Public Safety w Gdańsku

Kolejna wycieczka edukacyjna studentów kierunku Administracja, specjalność administracja bezpieczeństwa publicznego Instytutu Ekonomicznego PWSZ w Elblągu

15 marca br. studenci kierunku Administracja, specjalność administracja bezpieczeństwa publicznego i koła naukowego Public Safety Instytutu Ekonomicznego wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Gdańska.

Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Następnie zwiedzono Muzeum Kryminalistyki mieszczącym się na Wydziale Prawa i Administracji  Uniwersytetu  Gdańskiego. Muzeum gromadzi swoje zbiory od przeszło 30 lat we współpracy m. in. z Sądem i Prokuraturą Okręgową w Gdańsku, Laboratorium Kryminalistycznym KWP, Zakładem Medycyny Sądowej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Oddziale Prewencji Policji w Gdańsku. Była to okazja do zwiedzenia jednostki, zapoznania się z jej charakterem i zakresem działalności oddziału, poznania sprzętu, rodzajów broni oraz obejrzenia ćwiczeń oddziałów policyjnych.

 

Studenci i opiekun koła Public Safety mgr Aleksander Misiewicz 


Data publikacji: 23 marca 2018


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Przewiń do góry