CNA
 CCNA
 CCNP

 
 
       AKTUALNOŚCI       KURSY       FAQ       REKRUTACJA       REGULAMIN       KONTAKT  
 
Sobota 27 Lutego 2021  
 

1. Jakie wymagania stawiane są uczestnikom kursu?

Odp.: Spora część materiału szkoleniowego dostępna jest w języku angielskim (również testy), zatem uczestnicy powinni znać język angielski. Jednak szkolenie CCNA dostępne jest już w wersji polskiej.

2. Czy materiały szkoleń są dostępne tylko w języku angielskim?

Odp.: Materiały w formie elektronicznej są dostępne również w języku polskim. Dotyczy to szkolenia CCNA w wersji 3.1. Wersja 4.0 kursu CCNA jest obecnie tłumaczona i powinna być dostępna jeszcze w tym roku. Pozostałe kursy opierają się na materiałach w języku angielskim.

3. Czy uczestnicy akademii Cisco są na bieżąco informowani o postępach w nauce?

Odp.: Firma Cisco opracowała nowoczesny system oceny online za pośrednictwem serwera ocen (AAS). Uczestnicy zdają egzaminy po każdym dziale i w ten sposób otrzymują obraz stanu swojej wiedzy.

4. Jaki dokument otrzymuje się po ukończeniu kursu CCNA?

Odp.: Uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia kursu w Akademii Cisco. W czasie trwania kursu uczestnicy zdobywają wiedzę, która jest podstawą do zdania egzaminu Cisco Certified Networking Associate (CCNA), który przeprowadza firma Pearson VUE.

5. Kiedy odbywają się zajęcia? Jak długo trwają?

Odp.: Terminarz spotkań jest przygotowywany zgodnie z potrzebami. Zajęcia prowadzone są w blokach kliku-godzinnych raz lub dwa razy w tygodniu. Spotkania odbywają się w dni robocze, ale również soboty i niedziele.

  
 
     CNA POLSKA       CNA GLOBAL       PWSZ Elbląg   
 
 

(c) PWSZ w Elblągu
Wszelkie prawa zastrzeżone