CNA
 CCNA
 CCNP

 
 
       AKTUALNOŚCI       KURSY       FAQ       REKRUTACJA       REGULAMIN       KONTAKT  
 
Sobota 27 Lutego 2021  
 

Program CNA pozwala na uzyskanie od podstaw wiedzy i kwalifikacji na poziomie certyfikatu Cisco Certified Networking Associate (CCNA), będącego pierwszym szczeblem do zdobycia wysoko cenionego na całym świecie certyfikatu Cisco Certified Internetworking Expert (CCIE). 

    Absolwenci szkoleń realizowanych w ramach CCNA są przygotowani do samodzielnego projektowania, wdrażania i administrowania średniej wielkości sieciami teleinformatycznymi przedsiębiorstw i operatorów. Mogą też kształcić się dalej i uzyskiwać wyższe szczeble certyfikatów branżowych.

    Szkolenie na poziomie CCNA obejmuje 4 semestry. Semestr jest to jednostka umowna i nie musi być kojarzony z semestrem akademickim. Zakłada się, że materiał przewidziany na każdy semestr można zrealizować w około 70 godzin lekcyjnych zajęć.


    Szkolenie CCNA Routing i Switching przeznaczone jest dla osób na wielu poziomach kształcenia, włączając szkolnictwo wyższe, szkoły średnie czy szkoły zawodowe. Kurs stanowi kompleksowy zakres zagadnień sieciowych zapewniając zdobycie doświadczenia praktycznego oraz zawodowego rozwoju umiejętności. W czasie kursu przydatna będzie umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów. Program kursu wymusza wnikliwą analizę problemów występujących w sieciach komputerowych oraz wykorzystanie wiedzy praktycznej. Materiały opierają się o szereg laboratoriów interaktywnych, jak i rzeczywisty sprzęt sieciowy. Szkolenie dostarcza uczestnikom możliwości zdobycia nowych umiejętności oraz doświadczenia niezbędnego do projektowania, instalowania, konfigurowania oraz utrzymywania sieci w średnich i małych przedsiębiorstwach.

Kurs CCNA R&S wspomaga przygotowanie się do międzynarodowego egzaminu certyfikującego Cisco 200-120 CCNA.

    Więcej o programie CCNA Routing i Switching
 
 
     CNA POLSKA       CNA GLOBAL       PWSZ Elbląg   
 
 

(c) PWSZ w Elblągu
Wszelkie prawa zastrzeżone